Osiągnięcia sportowe w "Czwartkach Lekkoatletycznych"
Osiągnięcia sportowe
Czwartki Lekkoatletyczne
Rocznik 2003
Kotowicz Klaudia
8.05.2014
III miejsce skok wzwyż
2.06.2014
II miejsce skok wzwyż
2.10.2015
II miejsce bieg na 600 m
16.04.2015
III miejsce bieg na 600 m
5.05.2016
III miejsce bieg na 600 m
12.05.2016
II miejsce bieg na 600 m
Osiągnięcia sportowe
Czwartki Lekkoatletyczne
Rocznik 2003
Giźlar Wiktoria
15.05.2014
III miejsce skok wzwyż
23.04.2015
II miejsce bieg na 600 m
7.05.2015
III miejsce skok wzwyż
14.05.2015
III miejsce bieg na 600 m
28.05.2015
III miejsce skok wzwyż
16.04.2015
III miejsce bieg na 600 m
11.06.2015
III miejsce bieg na 600 m
Osiągnięcia Sportowe
Rocznik 2003
Czwartki Lekkoatletyczne
Hojny Martyna 23.04.2015
III miejsce skok wzwyż
Piasecka Natalia 7.05.2015
III miejsce bieg na 300m
Legun Paulina 11.06.2015
III miejsce skok wzwyż
Stojek Maria 1.10.2015
III miejsce piłeczka palantowa
Stasińska Wiktoria 16.04.2015
II miejsce skok wzwyż
Nytra Jakub 24.04.2014
II miejsce skok wzwyż
Nytra Jakub 8.05.2014
I miejsce skok wzwyż
Nytra Jakub 2.06.2014
III miejsce skok wzwyż
Nytra Jakub 23.04.2015
III miejsce skok wzwyż
Kucel Damian 8.05.2014
III miejsce skok wzwyż
Wesołowski Gracjan 15.05.2014
III miejsce bieg na 1000 m
Wesołowski Gracjan 2.06.2014
II miejsce bieg na 1000 m
Wesołowski Gracjan 5.06.2014
III miejsce bieg na 1000 m
Osiągnięcia sportowe
"Czwartki Lekkoatletyczne". Rocznik 2004.
25.09.2014
Koc Amelia II miejsce w skoku wzwyż (95 cm)
Schlack Karol III miejsce w piłeczce palantowej (33,40 m)
2.10.2014
Zwierzchowski Mateusz I miejsce w biegu na 300 m (53,27 s)
16.04.2015
Koc Amelia I miejsce w skoku wzwyż (105 cm)
Korba Kacper III miejsce w skoku wzwyż (105 cm)
Kozianowska Kornelia III miejsce w skoku wzwyż ( 95 cm)
23.04.2015
Stasińska Natalia I miejsce w skoku wzwyż (100 cm)
Gątkowska Katarzyna II miejsce w skoku wzwyż (100 cm)
Kozianowska Kornelia III miejsce w skoku wzwyż (95 cm)
7.05.2015
Koc Amelia I miejsce w skoku wzwyż (100 cm)
Kozianowska Kornelia II miejsce w skoku wzwyż (100 cm)
Stasińska Natalia III miejsce w skoku wzwyż (95 cm)
14.05.2015
Schlack Karol II miejsce rzut piłeczką palantową (34 m)
Stasińska Natalia III miejsce rzut piłeczką palantową (24 m)
Stasińska Natalia II miejsce w biegu na 300 m ( 65.59 s)
Kozianowska Kornelia III miejsce w biegu na 300 m (68.43s)
28.05.2015
Gątkowska Katarzyna I miejsce w skoku wzwyż (105 cm)
Kozianowska Kornelia III miejsce w skoku wzwyż (100 cm)
Schlack Karol III miejsce rzut piłeczką palantową (35,20m)
11.06.2015
Gątkowska Katarzyna III miejsce w skoku wzwyż (105 cm)
Stasińska Natalia III miejsce rzut piłeczką palantową (25,70 m)
17.09.2015
Koc Amelia I miejsce w skoku wzwyż (120 cm)
Gątkowska Katarzyna II miejsce w skoku wzwyż ( 110 cm)
Kozianowska Kornelia III miejsce w skoku wzwyż ( 105 cm)
01.10.2015
Koc Amelia III miejsce w skoku wzwyż (110 cm)
Stojek Maria III miejsce rzut piłeczką palantową (25,60 m)
21.04.2016
Koc Amelia II miejsce w skoku wzwyż (115 cm)
28.04.2016
Koc Amelia II miejsce w skoku wzwyż (105 cm)
Kozianowska Kornelia III miejsce w skoku wzwyż (100 cm)
5.05.2016
Koc Amelia I miejsce w skoku wzwyż (115 cm)
12.05.2016
Koc Amelia I miejsce w skoku wzwyż (115 cm)
19.05.2016
Koc Amelia II miejsce w skoku wzwyż (115 cm)
Kozianowska III miejsce w skoku wzwyż (110 cm)
22.09.2016
Gątkowska Katarzyna I miejsce w skoku wzwyż (120 cm)
29.09.2016
Gątkowska Katarzyna I miejsce w skoku wzwyż (120 cm)